ELVD30100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla ELVD30100 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ELVD30100
Numer produktu DigiKey
ELVD30100-ND
Producent
Numer produktu producenta
ELVD30100
Opis
TERM BLOCK HDR 30POS 3.81MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,150" (3,81mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol PCD Shenzhen
Prąd - UL
12 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Taca
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
125°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
30
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
15
Materiał styku
Mosiądz
Liczba poziomów
2
Materiał obudowy
Poliamid (PA46), nylon 4/6
Raster
0,150" (3,81mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,890" (22,61mm)