ELM029200 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol PCD Shenzhen
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 2 606
Arkusz danych
Ilustracja dla ELM029200 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ELM029200
Numer produktu DigiKey
ELM029200-ND
Producent
Numer produktu producenta
ELM029200
Opis
TERM BLK 2POS TOP ENT 5.08MM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Pionowy z płytą 0,200" (5,08mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol PCD Shenzhen
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Taca
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
105°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Pozycje na poziom
2
Materiał styku - powłoka
Mosiądz - cynowany
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał uchwytu - powłoka
Stop cynku - niklowany
Orientacja powierzchni współpracującej
Pionowy z płytą
Materiał wkręta - powłoka
Stop cynku - niklowany
Prąd
10 A
Moment obrotowy - wkręta
0,79Nm (7,0lb-in)
Napięcie
300 V