NX-GK0WAM-P16WBC0-000L
NX-GK0WAM-P16WBC0-000L
Ranger Series Pin and Socket Connectors from Amphenol PIO | DigiKey
NX-GK0WAM-P16WBC0-000L
Numer produktu DigiKey
1967-NX-GK0WAM-P16WBC0-000L-ND
Producent
Numer produktu producenta
NX-GK0WAM-P16WBC0-000L
Opis
CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Kategoria
Materiał obudowy
Mosiądz
Prod.
Wykończenie obudowy
Nikiel nakładany bezprądowo
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Srebro
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP68/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
16
Prąd znamionowy (A)
1,5A
Typ mocowania
Montaż panelowy
Napięcie znamionowe
750V
Charakterystyka mocowania
Do montażu panelowego - nakrętka z tyłu
Otwór kabla
0,520" (13,20mm)
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Temperatura robocza
-51°C - 125°C