Dostępne zamienniki:
Similar
ODU
W magazynie: 0
Arkusz danych
12 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Ranger Series Pin and Socket Connectors from Amphenol PIO | DigiKey
NX-A10WAM-P12XMM0-0000
Numer produktu DigiKey
1967-NX-A10WAM-P12XMM0-0000-ND
Producent
Numer produktu producenta
NX-A10WAM-P12XMM0-0000
Opis
CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Wykończenie obudowy
Nikiel nakładany bezprądowo
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP68/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
1,5A
Liczba pozycji
12
Napięcie znamionowe
750V
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Otwór kabla
0,276" (7,00mm)
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Temperatura robocza
-51°C - 125°C