ZA-20BFRS-BA0001
Numer produktu DigiKey
1754-ZA-20BFRS-BA0001TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1754-ZA-20BFRS-BA0001CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
ZA-20BFRS-BA0001
Opis
CONN FFC BOTTOM 20POS 1.8MM R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 pozycja FFC, FPC złącze Styki, dolne 0,071" (1,80mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Kategoria
Wysokość nad płytką
0,311" (7,90mm)
Producent
Amphenol LTW
Materiał styku
Stop miedzi
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Status części
Aktywny
Funkcje
Prowadnica płytki, zatrzymanie lutu
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Napięcie znamionowe
120V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Typ złącza/styku
Styki, dolne
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji
20
Kolor obudowy
Czarne
Raster
0,071" (1,80mm)