ZA-18BFRS-BA0001 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ZA-18BFRS-BA0001 |
Opis | CONN FFC BOTTOM 18POS 1.8MM R/A |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 18 pozycja FFC, FPC złącze Styki, dolne 0,071" (1,80mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Wysokość nad płytką 0,311" (7,90mm) |
Producent Amphenol LTW | Materiał styku Stop miedzi |
Seria | Wykończenie styku Złoto |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Materiał obudowy Termoplastyczny |
Status części Aktywny | Funkcje Prowadnica płytki, zatrzymanie lutu |
Typ płaski giętki FFC, FPC | Napięcie znamionowe 120V |
Typ mocowania Montaż powierzchniowy, kąt prosty | Temperatura robocza -40°C - 110°C |
Typ złącza/styku Styki, dolne | Prąd znamionowy (A) 1A |
Liczba pozycji 18 | Kolor obudowy Czarne |
Raster 0,071" (1,80mm) | Bazowy numer produktu |