M12A-05BMMA-SL8001
Numer produktu DigiKey
1754-M12A-05BMMA-SL8001-ND
Producent
Numer produktu producenta
M12A-05BMMA-SL8001
Opis
CONN RCPT MALE 5P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
5 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Liczba pozycji
5
Napięcie znamionowe
60V
Rozmiar obudowy - wkładka
M12-5
Otwór kabla
0,157" - 0,315" (4,00mm - 8,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C