M12A-04BMMA-SL8001
Numer produktu DigiKey
1754-M12A-04BMMA-SL8001-ND
Producent
Numer produktu producenta
M12A-04BMMA-SL8001
Opis
CONN RCPT MALE 4P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Kategoria
Wykończenie obudowy
Nikiel
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Czarne, srebrne
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
4
Napięcie znamionowe
250V
Rozmiar obudowy - wkładka
M12-4
Otwór kabla
0,157" - 0,315" (4,00mm - 8,00mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C