SFW20S-2STME1LF
Numer produktu DigiKey
609-1157-2-ND - Taśma i szpula (TR)
609-1157-1-ND - Taśma cięta (CT)
609-1157-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SFW20S-2STME1LF
Opis
CONN FFC FPC VERT 20POS 1MM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 pozycja FFC, FPC złącze Styki, pionowe - 1-stronne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SFW20S-2STME1LF Modele
Wykończenie styku
Cyna
Seria
Materiał obudowy
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał aktuatora
Status części
Aktywny
Funkcje
Zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Napięcie znamionowe
100V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Typ złącza/styku
Styki, pionowe - 1-stronne
Prąd znamionowy (A)
1A
Raster
0,039" (1,00mm)
Lutowany
Cykle współpracy
20
Grubość FFC, FCB
0,33mm
Bazowy numer produktu
Wysokość nad płytką
0,209" (5,30mm)