SFW16S-2STME1LF
Numer produktu DigiKey
609-SFW16S-2STME1LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
609-SFW16S-2STME1LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
609-SFW16S-2STME1LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SFW16S-2STME1LF
Opis
CONN FFC FPC VERT 16POS 1MM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 pozycja FFC, FPC złącze Styki, pionowe - 1-stronne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SFW16S-2STME1LF Modele
Kategoria
Typ końcówki kabla
Proste lub stożkowe
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał obudowy
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Status części
Aktywny
Materiał aktuatora
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie znamionowe
100V
Typ złącza/styku
Styki, pionowe - 1-stronne
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
16
Raster
0,039" (1,00mm)
Prąd znamionowy (A)
1A
Zakończenie
Zagięty wtyk
Grubość FFC, FCB
0,30mm
Cykle współpracy
20
Wysokość nad płytką
0,209" (5,30mm)