SFW14S-2STME1LF
Numer produktu DigiKey
609-SFW14S-2STME1LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
609-SFW14S-2STME1LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
609-SFW14S-2STME1LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SFW14S-2STME1LF
Opis
CONN FFC FPC VERT 14POS 1MM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 pozycja FFC, FPC złącze Styki, pionowe - 1-stronne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SFW14S-2STME1LF Modele
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał obudowy
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał aktuatora
Status części
Aktywny
Napięcie znamionowe
100V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Typ złącza/styku
Styki, pionowe - 1-stronne
Liczba pozycji
14
Prąd znamionowy (A)
1A
Raster
0,039" (1,00mm)
Lutowany
Cykle współpracy
20
Grubość FFC, FCB
0,33mm
Bazowy numer produktu
Wysokość nad płytką
0,209" (5,30mm)