HLW16R-2C7LF
Numer produktu DigiKey
609-1830-ND
Producent
Numer produktu producenta
HLW16R-2C7LF
Opis
CONN FFC FPC TOP 16POS 1MM R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 pozycja FFC, FPC złącze Styki, górne 0,039" (1,00mm) Otwór przelotowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HLW16R-2C7LF Modele
Kategoria
Typ końcówki kabla
Proste, stożkowe
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Cyna
Opakowanie
Taca
Materiał obudowy
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Status części
Aktywny
Napięcie znamionowe
100V
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza/styku
Styki, górne
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji
16
Kolor obudowy
Czarne
Raster
0,039" (1,00mm)
Kolor aktuatora
Czarne
Zakończenie
Zagięty wtyk
Cykle współpracy
30
Grubość FFC, FCB
0,30mm, 0,33mm
Bazowy numer produktu
Wysokość nad płytką
0,154" (3,90mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 4 200 wyświetl teraz
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
4 200W magazynie