HLW12S-2C7LF
HLW12S-2C7LF
HLW12S-2C7LF
Numer produktu DigiKey
609-1825-ND
Producent
Numer produktu producenta
HLW12S-2C7LF
Opis
CONN FFC FPC VERT 12POS 1MM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 pozycja FFC, FPC złącze Styki, pionowe - 1-stronne 0,039" (1,00mm) Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HLW12S-2C7LF Modele
Kategoria
Wysokość nad płytką
0,232" (5,90mm)
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Cyna
Opakowanie
Taca
Materiał obudowy
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Status części
Aktywny
Napięcie znamionowe
100V
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza/styku
Styki, pionowe - 1-stronne
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji
12
Kolor obudowy
Czarne
Raster
0,039" (1,00mm)
Cykle współpracy
30
Zakończenie
Zagięty wtyk
Bazowy numer produktu
Grubość FFC, FCB
0,33mm