DDMS50P300
Numer produktu DigiKey
DDMS50P300-ND
Producent
Numer produktu producenta
DDMS50P300
Opis
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DDMS50P300 Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Po stronie płytki
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z żółtą powłoką kadmową
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Liczba rzędów
3
Materiał styku
Mosiądz
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Bazowy numer produktu
Typ styku
Sygnał
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 65 wyświetl teraz
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
65W magazynie