DDML50P500M
Numer produktu DigiKey
DDML50P500M-ND
Producent
Numer produktu producenta
DDML50P500M
Opis
CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DDML50P500M Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z żółtą powłoką kadmową
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
3
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Mosiądz
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C