DBP25S565MTLF
Numer produktu DigiKey
DBP25S565MTLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBP25S565MTLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
DBP25S565MTLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wsporniki montażowe
Napięcie znamionowe
1000V
Stop miedzi
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C