DBMS25S300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 428
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 832
W magazynie: 0
Ilustracja dla DBMS25S300 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DBMS25S300
Numer produktu DigiKey
DBMS25S300-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBMS25S300
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
DBMS25S300 Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Po stronie płytki
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C