DBMS25P300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 253
Ilustracja dla DBMS25P300 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DBMS25P300
Numer produktu DigiKey
DBMS25P300-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBMS25P300
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
DBMS25P300 Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Po stronie płytki
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
300V
Materiał styku
Mosiądz
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C