DBML25S300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 428
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 832
Arkusz danych
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 0
Ilustracja dla DBML25S300 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DBML25S300
Numer produktu DigiKey
DBML25S300-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBML25S300
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
DBML25S300 Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Po stronie płytki (M3)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
300V
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C