DBML25P500
Numer produktu DigiKey
DBML25P500-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBML25P500
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (M3)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Materiał styku
Mosiądz
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Temperatura robocza
-55°C - 125°C