DBMF25S300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 428
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 832
Ilustracja dla DBMF25S300 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DBMF25S300
Numer produktu DigiKey
DBMF25S300-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBMF25S300
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
DBMF25S300 Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
300V
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C