DBM25S500C jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 0
Arkusz danych
Hirose Electric Co Ltd
W magazynie: 3
Hirose Electric Co Ltd
W magazynie: 3
W magazynie: 1
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DBM25S500C
Numer produktu DigiKey
DBM25S500C-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBM25S500C
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DBM25S500C Modele
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Materiał styku
Brąz fosforowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C