DBM25S400 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla DBM25S400 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DBM25S400
Numer produktu DigiKey
DBM25S400-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBM25S400
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Zakończenie
Koszulka do przewodów
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
300V
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C