DBM25S343 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Amphenol CS (Commercial Products)
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 428
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 832
Ilustracja dla DBM25S343 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DBM25S343
Numer produktu DigiKey
DBM25S343-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBM25S343
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
DBM25S343 Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Aktywny
Stopień ochrony
Trudne środowisko
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Materiał styku
Brąz fosforowy
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Temperatura robocza
-55°C - 125°C