DBM25P500M jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DBM25P500M
Numer produktu DigiKey
DBM25P500M-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBM25P500M
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DBM25P500M Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Materiał styku
Mosiądz
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Temperatura robocza
-55°C - 125°C