DAP15S565TLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 159
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DAP15S565TLF
Numer produktu DigiKey
DAP15S565TLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DAP15S565TLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DAP15S565TLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto, GXT™
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
1000V
Liczba rzędów
2
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Stop miedzi
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C