DAO7W2S700H30LF | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | DAO7W2S700H30LF-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | DAO7W2S700H30LF |
Opis | CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SOLDER |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 7 (5 + 2 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | DAO7W2S700H30LF Modele |
Kategoria | Zakończenie Lutowany |
Prod. | Materiał obudowy, wykończenie Stal, niklowana |
Seria | Wykończenie styku Złoto |
Opakowanie Taca | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Status części Aktywny | Prąd znamionowy (A) 7,5A, 30A |
Styl złącza | Rozstaw osadzeń 0,318" (8,08mm) |
Typ złącza Gniazdo, gniazda żeńskie | Funkcje Blokada płytki, wsporniki mocujące |
Liczba pozycji | Napięcie znamionowe 300V |
Liczba rzędów 2 | Materiał dielektryczny Termoplastyczny |
Typ mocowania | Materiał styku Mosiądz, brąz fosforowy |
Rozmiar obudowy, układ złącza 2 (DA, A) - 7W2 | Temperatura robocza -55°C - 125°C |