DAM15P500
Numer produktu DigiKey
DAM15P500-ND
Producent
Numer produktu producenta
DAM15P500
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
DAM15P500 Modele
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Mosiądz
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ styku
Sygnał
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 75 wyświetl teraz
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
75W magazynie