DAM11W1SN
Numer produktu DigiKey
DAM11W1SN-ND
Producent
Numer produktu producenta
DAM11W1SN
Opis
CONN D-SUB RCPT 11POS SOLDER CUP
Szczegółowy opis
11 (10 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
DAM11W1SN Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
300V
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C