69802-044LF
Numer produktu DigiKey
609-3480-ND
Producent
Numer produktu producenta
69802-044LF
Opis
CONN SOCKET PLCC 44POS TIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
44 (4 x 11) Pozycyjne PLCC Gniazdo Cyna Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
69802-044LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Raster - bolców
0,050" (1,27mm)
Opakowanie
Rurka
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - bolec
150,0µin (3,81µm)
Typ
PLCC
Materiał styku - bolec
Brąz fosforowy
Liczba pozycji lub wtyków (siatka)
44 (4 x 11)
Materiał obudowy
Polisiarczek fenylenu (PPS)
Raster - powierzchnie współpracujące
0,050" (1,27mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
150,0µin (3,81µm)
Prąd znamionowy (A)
1 A
Materiał styku - powierzchnie współpracujące
Brąz fosforowy
Rezystancja styku
20mOhm