67013-032LF
Numer produktu DigiKey
67013-032LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
67013-032LF
Opis
CONN FFC/FPC RCPT HSG 32POS 2.54
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowy FFC, FPC Obudowa do styków żeńskich Złącza 32pozycji 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
67013-032LF Modele
Kategoria
Raster
0,100" (2,54mm)
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Grubość FFC, FCB
0,31mm
Seria
Napięcie znamionowe
500 V
Opakowanie
Torba
Materiał obudowy
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 125°C
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Obudowa do styków żeńskich
Prąd znamionowy (A)
3 A
Liczba pozycji
32
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Liczba rzędów
1
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 467 wyświetl teraz
Torba
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
467W magazynie