L77SDC37SA4CH3F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 37
W magazynie: 28
TE Connectivity AMP Connectors
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L77SDC37SA4CH3F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDC37SA4CH3F
Numer produktu DigiKey
L77SDC37SA4CH3F-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77SDC37SA4CH3F
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
L77SDC37SA4CH3F Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,318" (8,08mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
250V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Forma styku
Tłoczone
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Typ styku
Sygnał
Materiał styku
Brąz fosforowy
Charakterystyka kołnierza
Strona połączeniowa, blokada śrubowa żeńska (M3)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C