L717TSCG37POL2RM8 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
NorComp Inc.
W magazynie: 38
NorComp Inc.
W magazynie: 26
W magazynie: 256
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 849
Assmann WSW Components
W magazynie: 951
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 186
37 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L717TSCG37POL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717TSCG37POL2RM8
Numer produktu DigiKey
L717TSCG37POL2RM8-ND
Producent
Numer produktu producenta
L717TSCG37POL2RM8
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
L717TSCG37POL2RM8 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
600V
Forma styku
Tłoczone
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał styku
Stop miedzi
Temperatura robocza
-55°C - 125°C