L717TSBH25POL2RM8
L717TSBH25POL2RM8
L717TSBH25POL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717TSBH25POL2RM8
Numer produktu DigiKey
L717TSBH25POL2RM8-ND
Producent
Numer produktu producenta
L717TSBH25POL2RM8
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L717TSBH25POL2RM8 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
600V
Forma styku
Tłoczone
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał styku
Stop miedzi
Temperatura robocza
-55°C - 125°C