Ilustracja dla SLW13R-1C7LF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SLW13R-1C7LF
Numer produktu DigiKey
SLW13R-1C7LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLW13R-1C7LF
Opis
CONN FFC FPC BOTTOM 13POS 1MM RA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
13 pozycja FFC, FPC złącze Styki, dolne 0,039" (1,00mm) Otwór przelotowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SLW13R-1C7LF Modele
Kategoria
Typ końcówki kabla
Proste, stożkowe
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Cyna
Opakowanie
Taca
Materiał obudowy
Poliamid (PA), nylon, szklane wypełnienie
Status części
Nieaktualne
Materiał aktuatora
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Funkcje
Zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Napięcie znamionowe
100V
Typ złącza/styku
Styki, dolne
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Liczba pozycji
13
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,039" (1,00mm)
Prąd znamionowy (A)
1A
Zakończenie
Zagięty wtyk
Kolor obudowy
Czarne
Grubość FFC, FCB
0,30mm, 0,33mm
Kolor aktuatora
Czarne
Wysokość nad płytką
0,157" (4,00mm)