SLW11S-1C7LF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 280
Arkusz danych
Ilustracja dla SLW11S-1C7LF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SLW11S-1C7LF
Numer produktu DigiKey
SLW11S-1C7LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLW11S-1C7LF
Opis
CONN FFC FPC VERT 11POS 1MM PCB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11 pozycja FFC, FPC złącze Styki, pionowe - 1-stronne 0,039" (1,00mm) Otwór przelotowy
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SLW11S-1C7LF Modele
Kategoria
Funkcja blokady
Blokada przesuwna
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Cyna
Opakowanie
Taca
Materiał obudowy
Poliamid (PA), nylon, szklane wypełnienie
Status części
Nieaktualne
Materiał aktuatora
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Funkcje
Zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie znamionowe
100V
Typ złącza/styku
Styki, pionowe - 1-stronne
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Liczba pozycji
11
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,039" (1,00mm)
Prąd znamionowy (A)
1A
Zakończenie
Zagięty wtyk
Kolor obudowy
Czarne
Grubość FFC, FCB
0,33mm
Cykle współpracy
20
Wysokość nad płytką
0,217" (5,50mm)