SFW30R-4STE1LF
Numer produktu DigiKey
609-SFW30R-4STE1LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
609-SFW30R-4STE1LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
609-SFW30R-4STE1LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SFW30R-4STE1LF
Opis
CONN FFC FPC TOP 30POS 1MM R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 pozycja FFC, FPC złącze Styki, górne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SFW30R-4STE1LF Modele
Kategoria
Typ końcówki kabla
Karbowane, stożkowe
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał obudowy
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Status części
Aktywny
Materiał aktuatora
Funkcje
Gromadzenie lutowia, zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Napięcie znamionowe
100V
Typ złącza/styku
Styki, górne
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
30
Raster
0,039" (1,00mm)
Prąd znamionowy (A)
1A
Kolor obudowy
Czarne
Grubość FFC, FCB
0,30mm, 0,33mm
Kolor aktuatora
Brązowe
Wysokość nad płytką
0,106" (2,70mm)