Ilustracja dla SFW21R-6STE1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SFW21R-6STE1
Numer produktu DigiKey
SFW21R-6STE1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SFW21R-6STE1
Opis
CONN CIC TOP 21POS 1MM R/A
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21 pozycja CIC złącze Styki, górne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Kategoria
Raster
0,039" (1,00mm)
Zakończenie
Lutowany
Seria
Grubość FFC, FCB
0,30mm
Wysokość nad płytką
0,106" (2,70mm)