SFW20S-2STME1 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 2 202
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 3 327
Arkusz danych
20 pozycja FFC, FPC złącze Styki, pionowe - 1-stronne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SFW20S-2STME1
Numer produktu DigiKey
SFW20S-2STME1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SFW20S-2STME1
Opis
CONN FFC FPC VERT 20POS 1MM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ końcówki kabla
Proste, stożkowe
Wykończenie styku
Stop cyny
Materiał obudowy
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Status części
Nieaktualne
Materiał aktuatora
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Funkcje
Gromadzenie lutowia, zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie znamionowe
100V
Typ złącza/styku
Styki, pionowe - 1-stronne
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Raster
0,039" (1,00mm)
Prąd znamionowy (A)
1A
Grubość FFC, FCB
0,30mm, 0,33mm
Kolor aktuatora
Czarne
Wysokość nad płytką
0,209" (5,30mm)