SFW20R-1STAE1LF
Numer produktu DigiKey
609-SFW20R-1STAE1LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
609-SFW20R-1STAE1LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
609-SFW20R-1STAE1LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SFW20R-1STAE1LF
Opis
CONN FPC BOTTOM 20POS 1MM R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 pozycja FPC złącze Styki, dolne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SFW20R-1STAE1LF Modele
Kategoria
Typ końcówki kabla
Stożkowy
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał obudowy
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Status części
Aktywny
Materiał aktuatora
Typ płaski giętki
FPC
Funkcje
Zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Napięcie znamionowe
100V
Typ złącza/styku
Styki, dolne
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
20
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,039" (1,00mm)
Prąd znamionowy (A)
1A
Zakończenie
Lutowany
Kolor obudowy
Brązowe
Grubość FFC, FCB
0,33mm
Kolor aktuatora
Brązowe
Wysokość nad płytką
0,106" (2,70mm)