SFW18R-1STE9LF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
GCT
W magazynie: 3 893
Arkusz danych
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Samtec Inc.
Ilustracja dla SFW18R-1STE9LF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SFW18R-1STE9LF
Numer produktu DigiKey
SFW18R-1STE9LF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SFW18R-1STE9LF
Opis
CONN FFC FPC BOTTOM 18POS 1MM RA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 pozycja FFC, FPC złącze Styki, dolne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Kategoria
Typ końcówki kabla
Proste, stożkowe
Materiał obudowy
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Status części
Nieaktualne
Materiał aktuatora
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Napięcie znamionowe
100V
Typ złącza/styku
Styki, dolne
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
18
Raster
0,039" (1,00mm)
Prąd znamionowy (A)
1A
Grubość FFC, FCB
0,30mm, 0,33mm
Kolor aktuatora
Czarne
Wysokość nad płytką
0,106" (2,70mm)