SFW16S-2STE9LF
Numer produktu DigiKey
609-6170-2-ND - Taśma i szpula (TR)
609-6170-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SFW16S-2STE9LF
Opis
CONN FFC FPC VERT 16POS 1MM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 pozycja FFC, FPC złącze Styki, pionowe - 1-stronne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy
Kategoria
Typ końcówki kabla
Proste, stożkowe
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Materiał obudowy
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Status części
Nieaktualne
Materiał aktuatora
Funkcje
Zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie znamionowe
100V
Typ złącza/styku
Styki, pionowe - 1-stronne
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Liczba pozycji
16
Raster
0,039" (1,00mm)
Prąd znamionowy (A)
1A
Grubość FFC, FCB
0,30mm, 0,33mm
Kolor aktuatora
Czarne
Wysokość nad płytką
0,209" (5,30mm)