SFW16R-4STE1 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 3 684
Arkusz danych
Similar
Molex
W magazynie: 773
Arkusz danych
Similar
Würth Elektronik
W magazynie: 2 778
Würth Elektronik
W magazynie: 725
16 pozycja FFC, FPC złącze Styki, górne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SFW16R-4STE1
Numer produktu DigiKey
SFW16R-4STE1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SFW16R-4STE1
Opis
CONN FFC FPC TOP 16POS 1MM R/A
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Wysokość nad płytką
0,106" (2,70mm)
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Funkcja blokady
Blokada przesuwna
Seria
Typ końcówki kabla
Karbowane
Status części
Nieaktualne
Wykończenie styku
Stop cyny
Materiał obudowy
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Materiał aktuatora
Typ złącza/styku
Styki, górne
Liczba pozycji
16
Raster
0,039" (1,00mm)
Kolor obudowy
Czarne
Zakończenie
Lutowany
Kolor aktuatora
Brązowe
Grubość FFC, FCB
0,30mm, 0,33mm