SFW16R-1STE1LF
Numer produktu DigiKey
609-1907-2-ND - Taśma i szpula (TR)
609-1907-1-ND - Taśma cięta (CT)
609-1907-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SFW16R-1STE1LF
Opis
CONN FFC FPC BOTTOM 16POS 1MM RA
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 pozycja FFC, FPC złącze Styki, dolne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SFW16R-1STE1LF Modele
Kategoria
Typ końcówki kabla
Proste
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał obudowy
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Status części
Aktywny
Materiał aktuatora
Funkcje
Gromadzenie lutowia, zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Napięcie znamionowe
100V
Typ złącza/styku
Styki, dolne
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
16
Raster
0,039" (1,00mm)
Prąd znamionowy (A)
1A
Grubość FFC, FCB
0,30mm
Cykle współpracy
20
Wysokość nad płytką
0,106" (2,70mm)