SFW14R-2STE1LF
Numer produktu DigiKey
609-1903-2-ND - Taśma i szpula (TR)
609-1903-1-ND - Taśma cięta (CT)
609-1903-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SFW14R-2STE1LF
Opis
CONN FFC FPC TOP 14POS 1MM R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 pozycja FFC, FPC złącze Styki, górne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SFW14R-2STE1LF Modele
Kategoria
Typ końcówki kabla
Proste, stożkowe
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Cyna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał obudowy
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Status części
Aktywny
Materiał aktuatora
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Funkcje
Zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Napięcie znamionowe
100V
Typ złącza/styku
Styki, górne
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
14
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,039" (1,00mm)
Prąd znamionowy (A)
1A
Zakończenie
Zagięty wtyk
Kolor obudowy
Brązowe
Grubość FFC, FCB
0,30mm, 0,33mm
Kolor aktuatora
Czarne
Wysokość nad płytką
0,106" (2,70mm)