SFW13R-2STE1LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
13 pozycja FFC, FPC złącze Styki, górne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SFW13R-2STE1LF
Numer produktu DigiKey
SFW13R-2STE1LF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SFW13R-2STE1LF
Opis
CONN FFC FPC TOP 13POS 1MM R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SFW13R-2STE1LF Modele
Kategoria
Typ końcówki kabla
Proste
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Cyna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Materiał obudowy
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Status części
Aktywny
Materiał aktuatora
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Funkcje
Gromadzenie lutowia, zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Napięcie znamionowe
100V
Typ złącza/styku
Styki, górne
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
13
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,039" (1,00mm)
Prąd znamionowy (A)
1A
Zakończenie
Lutowany
Kolor obudowy
Brązowe
Grubość FFC, FCB
0,30mm
Cykle współpracy
20
Wysokość nad płytką
0,106" (2,70mm)