SFW10R-2STE5LF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 7 279
Arkusz danych
Similar
GCT
W magazynie: 2 322
Arkusz danych
10 pozycja FFC, FPC złącze Styki, górne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SFW10R-2STE5LF
Numer produktu DigiKey
SFW10R-2STE5LF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SFW10R-2STE5LF
Opis
CONN FFC FPC TOP 10POS 1MM R/A
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SFW10R-2STE5LF Modele
Kategoria
Typ końcówki kabla
Proste, stożkowe
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Cyna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Materiał obudowy
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Status części
Nieaktualne
Materiał aktuatora
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Funkcje
Zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Napięcie znamionowe
100V
Typ złącza/styku
Styki, górne
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
10
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,039" (1,00mm)
Prąd znamionowy (A)
1A
Zakończenie
Lutowany
Kolor obudowy
Brązowe
Grubość FFC, FCB
0,30mm, 0,33mm
Kolor aktuatora
Czarne
Wysokość nad płytką
0,106" (2,70mm)