HM2P07PD5110N9LF
HM2P07PD5110N9LF
Amphenol ICC’s Millipacs® High Speed Connectors
HM2P07PD5110N9LF
Numer produktu DigiKey
609-2125-ND
Producent
Numer produktu producenta
HM2P07PD5110N9LF
Opis
CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
110 Pozycyjne Listwa, wtyki męskie Złącze 0,079" (2,00mm) Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HM2P07PD5110N9LF Modele
Kategoria
Liczba rzędów
5
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Zakończenie
Wciskane
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
Flash
Typ złącza
Listwa, wtyki męskie
Prąd znamionowy (A)
1.5 A
Styl złącza
A 22
Napięcie znamionowe
750Vrms
Liczba pozycji
110
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Funkcje
Prowadnica płytki
Raster
0,079" (2,00mm)