HLW32R-2C7LF
Numer produktu DigiKey
609-HLW32R-2C7LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
HLW32R-2C7LF
Opis
CONN FFC FPC TOP 32POS 1MM R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 pozycja FFC, FPC złącze Styki, górne 0,039" (1,00mm) Otwór przelotowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HLW32R-2C7LF Modele
Kategoria
Typ końcówki kabla
Stożkowy
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Cyna
Opakowanie
Taca
Materiał obudowy
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Status części
Aktywny
Napięcie znamionowe
100V
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza/styku
Styki, górne
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji
32
Kolor obudowy
Czarne
Raster
0,039" (1,00mm)
Kolor aktuatora
Czarne
Zakończenie
Zagięty wtyk
Cykle współpracy
30
Grubość FFC, FCB
0,33mm
Bazowy numer produktu
Wysokość nad płytką
0,154" (3,90mm)