HFW20R-2STE1H1LF
Numer produktu DigiKey
609-HFW20R-2STE1H1LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
609-HFW20R-2STE1H1LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
609-HFW20R-2STE1H1LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HFW20R-2STE1H1LF
Opis
CONN FFC FPC TOP 20POS 1MM R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 pozycja FFC, FPC złącze Styki, górne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HFW20R-2STE1H1LF Modele
Kategoria
Wysokość nad płytką
0,075" (1,90mm)
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Typ końcówki kabla
Proste lub stożkowe
Seria
Materiał styku
Brąz fosforowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku
Cyna
Status części
Aktywny
Materiał obudowy
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP), bez halogenów
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Napięcie znamionowe
100V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Typ złącza/styku
Styki, górne
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
20
Prąd znamionowy (A)
1A
Raster
0,039" (1,00mm)
Kolor obudowy
Czarne
Zakończenie
Lutowany
Cykle współpracy
30
Grubość FFC, FCB
0,30mm